ANASAYFA / HAKKIMIZDA / Başkan'ın Mesajı

Merhaba,

 

İsmim Hasan Erdem. 1964 yılında Adıyaman Samsat’ta dünyaya geldim. İlk, orta ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni 1987 yılında bitirdim.

 

Yıllarca turizm sektöründe çalıştıktan sonra 1985 yılında Selam Turizm’i kurdum. 30 yıldır aynı yerde ve aynı sektörde kalitesi tescillenmiş olarak hizmet vermekteyiz. 1999-2007  yılları arasında Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Güney Marmara Bölge Başkanlığı görevini yürüttüm.

 

TÜRSAB Güney Marmara BYK Başkanlığım döneminde yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte ülke turizmi ve Bursa turizmi adına pek çok proje geliştiren ve bu projelerin hayata geçmesine öncülük ettik. Özellikle Bursa’ya yeni bir havaalanı yapılması ve Yenişehir Havaalanı’nı aktif hale getirilmesi konusunda kamuoyu oluşturarak önemli katkılar sağladık.

 

Bursa’nın ve ülke turizminin kimliğinin öne çıkmasına ve gelişmesine yönelik çalışmaları sürdürerek Arap turist sayısında artış sağlamak adına bakanlık düzeyinde önemli çalışmalara imza attık.

 

Selam Turizm Kongre ve Seyahat Acentesi olarak 2010 yılında 650 yıllık mazisi olan Kanuni Sultan Süleyman döneminde Hatice Sultan adına yaptırılan ve Kükürtlü Bahçe olarak anılan yeri Wamtes adıyla restore ederek Bursalıların hizmetine sunduk.

 

Bursa’nın tarihi ve önemli değerlerinden birisi olan Wamtes’i şehrin en sevilen mekânlarından biri haline getirdik.

 

Gaziantepliler Derneği Başkanlığı görevinin yanı sıra 2005-2006 yılları arasında Bursaspor Yönetim Kurulu üyeliği de yaptım ve Bursaspor’un Süper Lig’e yükselmesine önemli katkılar sunan kadronun içinde yer aldım.

 

Evli ve bir çocuk babasıyım.

 

YURT İÇİ OTEL REZERVASYON

YURT DIŞI OTEL REZERVASYON

APART OTEL REZERVASYONLARI

GÜNÜBİRLİK TURLAR

KONAKLAMALI TURLAR

TRANSFER

VİZE VE TAKİP İŞLEMLERİ

REHBERLİK HİZMETLERİ

ARAÇ KİRALAMA

UÇAK BİLETİ

 

BAHREYN

KUVEYT

UMMAN

KATAR

SUUDİ ARABİSTAN

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

HAC-UMRE

CRUİSE TURLARI

FUAR PROGRAMLARI

BALAYI PROGRAMLARI

SIRADIŞI TURLAR

DİĞER HİZMETLERİMİZ

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 2015 -SelamTurizm Seyahat Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi